автомобильно

  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Разом з дітьми28 листопада 2017 року вихователі гуртожитку разом з учнями нашого Центру відвідали Комунальний заклад "Харківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей". Представники нашого закладу привезли діткам солодкі подарунки, а головне - провели з ними день, наповнений іграми та спілкуванням.

Існує такий вислів, який може відкрити очі на багато того, що відбувається в цьому світі: «Не відмовляй у допомозі, коли твоя рука в силах зробити це!». Під «рукою» тут, звичайно, мається на увазі щось більше, ніж частина тіла. Це є бажання допомогти ближньому, який потребує цієї допомоги, поділитися тим, що є всередині тебе, не просячи нічого натомість. Сховати своє горе і гординю куди подалі і піддатися дійсно щирим почуттям і бажанням, що йдуть від серця, а не від мозку. Тим відповідальніше це намагання, коли вирішуєш допомагати дітям, адже діти - як живий радар, як не ховай свої почуття, як не прикидайся, вони все одно побачать тебе таким, який ти є.

Є безліч способів допомоги дітям, які потрапили в складну соціальну ситуацію, іноді навіть таких, що не вимагають грошей зовсім. Спілкування з дитиною вимагає скоріше не грошей чи матеріальних витрат, а душевного розташування до дитини і любові, бажання приділити увагу саме цій дитині.

Учні нашого закладу закликають усіх: творіть добро, не будьте байдужими.

Безліч яскравих фото - за посиланням.

© 2018 Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області.
Навчаймося разом!