автомобильно

  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

19.03.2018 року в актовій залі Центру відбулася загальна лінійка з нагородженням переможців олімпіад з предметів професійно-теоретичної і загально-професійної підготовки.

Фотоматеріали переглядайте за посиланням.

Переможці:

Олімпіади: Переможці Група
 Технологія штукатурних робіт  Калачова А. 1ШПМ-3
 Технологія лицювально-плиточних  робіт  Мохонько В. 3ШМП-16
 Технологія кам’яних робіт  Гапоненко А. 3МЗ-10
 З предмету  «Креслення»  Мохонько В. 3ШПМ-16
 З предмету  «Охорона праці» 

Лупова К. - 1 місце

Мохонько В., Дем’яник Д. - 2 місце

Тихов О., Рибальченко М.  - 3 місце

3СК-5

3ШПМ-16

 3МЗ-10, 1МЗ-4

 З предмету  «Інформаційні технології»  Крутий Д. 1МЗ-4
 З предмету  «Галузева економіка»  Левченко Є. 1ШПМ-3
 Технологія зварювання  Харін А. 3СЗ-7

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ! 

У ДНЗ «РЦПО БТ ХО» проведені олімпіади з предметів професійно-теоретичної і загально-професійної підготовки. 15.02.2018 всі олімпіади відбулися за графіком:

Олімпіади:

15.02.18

‒         Технологія штукатурних робіт (по 3 учасника з груп 1ШПМ-3, 2ШПМ-17, 3ШПМ-16 )

8-50

‒         Технологія лицювально-плиточних  робіт (по 3 учасника з груп 2ШПМ-17, 3ШПМ-16,  3МП-21)

9-45

‒         Технологія кам’яних робіт (по 3 учасника з груп МП-19, 3МП-21, 3МЗ-10 )

10-35

‒         З предмету  «Креслення» (по 2 учасника з усіх груп)

11-30

‒         З предмету  «Охорона праці» (по 3 учасника з усіх груп)

12-20

‒         З предмету  «Інформаційні технології» (по 3 учасника з усіх груп)

13-15

‒         З предмету  «Галузева економіка» (по 3 учасника з усіх груп)

14-00

‒         Технологія зварювання (по 3 учасника з 2СЗ-8, 3МЗ-10, 3СЗ-7)

8-00

Фотографії запрошуємо переглянути за посиланням.

20 жовтня в Центрі відбувся І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики. В інтелектуальному змаганні взяли участь учні 1–3 курсів. Після трьох годин інтенсивної праці – очікування суворого вердикту журі.
Результати змагання було оприлюднено через тиждень. Для когось вони виявились успішними, а хтось нетерпляче чекає наступного року.

Підсумки олімпіади з математики:
1 місце

  • Мигович Катерина 1 КФ-11
  • Перепелица Дар’я 2 СК-6
  • Воронова Євгенія 3 СК-5

2 місце

  • Дроцюк Катерина 1 СК-1
  • Стасюк Юлія 2 СК-6
  • Губін Владислав 3 ШПМ-16

3 місце

  • Воробйов Ігор 1 СЗ-2
  • Дунай Руслана 2 СК-6
  • Шешеня Віолета 3 КФ-23

Вітаємо переможців! Фото переглядайте за посиланням.

Контакти

fb
insta

Виконання вимог Закону України "Про освіту"

Анонси новин

17-21.12 тиждень операторів КН; офісних службовців; секретарів

Новини Центру

10 грудня
Виставка стіннівок

06 грудня
Круглий стіл

04 грудня
До Дня гідності

03 грудня
Виховний захід

30 листопада
Онлайн-тестування

29 листопада
Вітаємо з перемогою у міні-футболі

29 листопада
Профорієнтація (Красноград)

28 листопада
Онлайн-анкетування

27 листопада
Екскурсія до музею природи

26 листопада
Тиждень біології та хімії

24 листопада
До 85-их роковин Голодомору в Україні

21-23 листопада
Тренінг з медіаграмотності

23 листопада
Відкритий урок з флористики

22 листопада
Екскурсія до ХІПТ

22 листопада
Семінар викладачів фізичної культури

21 листопада
Екскурсія до Харківського планетарію

20 листопада
Захист проектів "Література Слобожанщини"

19 листопада
Урок виробничого навчання (маляр)

19 листопада
Моніторинг, історія

17-18 листопада
Тренінг з ненасильницького спілкування

16 листопада
Моніторинг, інформаційні технології

15 листопада
Моніторинг, математика (Підопригора Н.В.)

14 листопада
Профорієнтація (Куп'янськ)

14 листопада
Конкурс ім. П. Яцика

14 листопада
Моніторинг, математика (Сидоренко Т.О.)

14 листопада
Інструктивно-методична нарада

13 листопада
Профорієнтація (Сахновщина)

12 листопада
Моніторинг уроку в/н (оператори КН)

12 листопада
Відкритий урок з укр. літератури

12 листопада
Відкриття тижня укр. мови

09 листопада
Диктант до Дня писемності та мови

09 листопада
Моніторинг ("Охорона праці")

09 листопада
Моніторинг (виробниче навчання)

08 листопада
Відвідування виставки "Освіта Слобожанщини"

08 листопада
Моніторинг уроку "Технологія штукатурних робіт"

05-23 листопада
Моніторинг уроків адміністрацією

06 листопада
Моніторинг уроку з української літератури

05 листопада
Моніторинг уроку виробничого навчання

03 листопада
Суботник

02 листопада
Засідання викладачів і майстрів в/н

01 листопада
Майстер-клас "Тріора"

Детальніше...
© 2018 Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області.
Навчаймося разом!