автомобильно

  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

ГРАФІК

роботи гуртків художньої самодіяльності  та технічної творчості, спортивних секцій

на 2017-2018 навчальний рік

Назва гуртка (секції)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Вокальний гурток «Фантазія» керівник Воловик Х.М.

 

   

 

 

Танцювальний гурток «Фієста» керівник Сердюк Л.О.

 

 

15:30- 18:30

15:30 - 18:30

13:30 - 16:30

Спортивна секція «Волейбол» керівник Холодний В.М.

15:30 - 18:30

 

15:30 - 18:30

15:30 - 18:30

 

Спортивна секція  «Бокс» - керівник Улановский О.В.

17:00 - 19:00

17:00 - 19:00

17:00 - 19:00

17:00 - 19:00

17:00 - 18:00

Спортивна секція  «Загальна фізична підготовка» (пауєрліфтінг, теніс, стрільба) – керівник Понамарьов О.П.

 

15:30 -18:30

15:30 -18:30

15:30 -18:30

 

Спортивна секція «Футбол» Керівник Берестовий В.М.

 

15:30 - 18:30

 

 

15:30 - 18:30

Гурток технічної творчості «Автомобіліст» керівник Марченко В.І.

15:30 - 18:30

 

 

15:30 - 18:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРАФІК

роботи гуртків художньої самодіяльності  та технічної творчості, спортивних секцій

на 2012-2013 навчальний рік

 

Назва гуртка (секції)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Вокальний гурток «Фантазія» керівник Воловик Х.М.

1530 - 1830

1530 - 1830

1530- 1830

 

 

Танцювальний гурток «Фієста» керівник Сердюк Л.О.

 

 

1530- 1830

1530 - 1830

1330 - 1630

Театральний гурток

керівник Барабаш Л.М.

1800- 2100

 

1800- 2100

 

1800- 2100

Ансамбль української народної пісні

керівник Воловик Х.М.

 

 

 

1530- 1830

1530- 1830

Спортивна секція «Волейбол» керівник Холодний В.М.

1530 - 1830

 

1530 - 1830

1530 - 1830

 

Спортивна секція  «Бокс» - керівник Улановский О.В.

1700 - 1900

1700 - 1900

1700 - 1900

1700 - 1900

1700 - 1800

Спортивна секція  «Загальна фізична підготовка» (пауєрліфтінг, теніс, стрільба) – керівник Пономарьов О.П.

 

1530 -1830

1530 -1830

1530 -1830

 

Спортивна секція «Футбол»

Керівник Берестовий В.М.

 

1530 - 1830

 

 

1530 - 1830

Гурток технічної творчості «Автомобіліст»

керівник Марченко В.І.

1530 - 1830

 

 

1530 - 1830

 

Гурток технічної творчості «Комп’ютерної грамотності» керівник Сумцова Л.С.

 

1700 - 1900

1700 - 1900

 

 

Гурток технічної творчості «Різьба по дереву»

керівник Крамаровський В.В.

 

1600-1900

 

 

1530-1830

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контакти

fb
Google+

Закон України "Про освіту"

Новини Центру

Вітаємо команду з плавання з перемогою!

18 квітня
Семінар-практикум для вихователів гуртожитків

16 квітня
Бесіда в групі 2 СК-6

12 квітня
Конкурс фахової майстерності мулярів. Вітаємо Харченка Андрія з перемогою!

05 квітня
Змагання з плавання

Вітаємо Чернякова Дмитра з ІІ місцем!

Вітаємо Харіна Андрія з перемогою!

29 березня
Конкурс фахової майстерності столярів

28 березня
Участь у "Толоці добрих ідей"

26 березня
Виховний захід до 80-річчя В. Чорновола

22 березня
Дефіле "Дівчина-весна"

19 березня
Лінійка, нагородження переможців олімпіад

19 березня
Атестація педагогічних працівників

16 березня
День відкритих дверей

15 березня
Семінар-практикум (Кнауф)

1 березня
Уроки з плавання

Вітаємо команду з призовим місцем!

22 лютого
Обласний семінар-практикум (предмети на базі комп. техніки)

20 лютого
Тренінг з пожежної безпеки

20 лютого
Збори членів профспілки

15 лютого
Візит до обласного центру реабілітації дітей

15 лютого
Проведення олімпіад серед учнів груп будівельного профілю

15 лютого
Конкурс стіннівок (будівництво)

14-15 лютого
Святкування Масляної

14 лютого
Майстер-клас з оздоблення фасадів

13 лютого
Конкурс стіннівок з охорони праці

13 лютого
Інтелект-тренування

12-13 лютого
Проведення профорієнтаційної роботи

09 лютого
Бінарний урок (англ.+географія)

07 лютого
Змагання з волейболу між групами

05 лютого
Початок тижня англійської мови

05 лютого
Загальна лінійка

29 січня - 02 лютого
Тиждень історії

02 лютого
Брейн-ринг з історії

01 лютого
Захід з історії

01 лютого
Профорієнтація (Первомайський)

30 січня
Літературний квест у Харківській обласній бібліотеці

30 січня
Профорієнтація (ХЗОШ № 52)

29 січня
Захід, присвячений пам’яті Героїв Крут

26 січня
Візит учнів школи № 64

22 січня
До Дня Соборності України

16 січня
Лінійка

10 січня
Педагогічна рада

09 січня
Педагогічні читання
 

Детальніше...
© 2018 Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області.
Навчаймося разом!