автомобильно

  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

22-23 листопада 2017 року у Центрі проводилась робоча зустріч з представниками Фонду імені Ебергарда Щьока: паном Андреасом Тобіасом, пані Наталією Головатою та паном Торальфом Вайзе. У робочій зустрічі також примали участь представники відомих торгівельних марок будівельних матеріалів "Тріора", "Caparol", "UDK-Газбетон" в якості соціальних партнерів проекту.

У ході зустрічі відбулося представлення плану реалізації модульного проекту, грунтуючись на вже існуючі приклади у Львові, Києві та Вінниці. Представники Фонду разом з працівниками Центру провели детальний аналіз будівельного стану приміщень, запланованих під майбутній спільний проект, визначили об’єм реконструкційних та ремонтних робіт і розробили план підготовки навчальних кабінетів і майстерні до використання у 2018/2019 навчальному році. 

Фаховий керівник проекту Андреас Тобіас провів бесіди з представниками адміністрації Центру, майстрами виробничого навчання та викладачами, які здійснюватимуть навчальний процес за проектом. Під час бесід були поставлені завдання для підготовки методичної складової реалізації проекту, обговорені проблемні аспекти.

Зустріч виявилася насиченою та продуктивною. Колектив Центру вже приступив до реалізації поставлених цілей, які сприятимуть якіснішому рівню підготовки сучасних будівельників.

Візит представників Фонду Щьока 
Візит представників Фонду Щьока  
Візит представників Фонду Щьока  
Візит представників Фонду Щьока  
Візит представників Фонду Щьока 
Візит представників Фонду Щьока 
© 2018 Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області.
Навчаймося разом!