автомобильно

  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

13.11.2017 року в бібліотеці Центру до Дня української писемності та мови відбулася  учнівська конференція на тему: «Допоки є Шевченка мова, то доти Україна є…», в якій брали участь учні груп: 2СК-6, 3КФ-23, 3СК-5, 3СК-12. Конференцію очолювала викладач мови та літератури Центру Кононова М.Ю.

Під час заходу учні згадали історію виникнення писемності, ім’я преподобного Нестора-літописця, з якого починається писемна українська мова, перегорнули сторінки історії української мови.

Марія Юріївна запропонувала присутнім висловити власну точку зору щодо мовного питання й особистого ставлення до української мови, а також звернула увагу на важливість української культури й збереження традицій народу. В обговоренні розглядалося багато  питань, а саме: підтримка рідної мови, її вивчення та розвиток. Для демонстрації краси й багатства рідної мови учні декламували вірші відомих українських поетів про мову.

Сучасна молодь – це представники «покоління Z» – технічно більш обізнані вікові групи з особливими вимогами до отримання інформації. Їх штовхає вперед розвиток сучасних технологій, вони ведуть більш динамічний спосіб життя, їх характеризує прискорене прийняття рішень. Покоління Z чекає на отримання інформації у режимі реального часу: коротке, але потужне повідомлення зазвичай передається через фото-, відеоканали, які дозволяють людям взаємодіяти, спільно створювати і обмінюватися інформацією. Люди покоління Z говорять мовою смайлів, емодзі, картинок, котрі заміняють традиційні тексти.

Проте і молодь, і більш старше покоління повністю погоджуються у тому, що краса, співучість, мелодійність нашої мови не може бути замінена нічим. Це наш об’єднуючий фактор, наша гордість і сила.

Фотоматеріали переглядайте та завантажуйте за посиланням

День мови
День мови
День мови
День мови
© 2018 Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області.
Навчаймося разом!