автомобильно

  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Державний заклад освіти Центр професійно-технічної освіти №2 міста Харкова – це сучасний навчальний заклад, що готує кваліфікованих конкурентоспроможних спеціалістів будівельної та інших галузей економіки.

Навички використання інформаційно-комунікаційних технологій є невід’ємною ознакою сучасного кваліфікованого робітника, незалежно від галузі, в якій він працює.

Тому працівники Центру в навчальному процесі активно використовують комп’ютерну та мультимедійну техніку.

Для представників деяких професій комп’ютер взагалі є безпосереднім інструментом у роботі.

Так, у нашому навчальному закладі проводиться підготовка кваліфікованих робітників за професіями «Оператор комп’ютерного набору», «Секретар керівника (організації, підприємства, установи)», «Конторський службовець (бухгалтерія)».

З метою задоволення інформаційних потреб учнів бібліотека Центру підключена до мережі Інтернет.

На території навчального корпусу постійно діє точка доступу Wi-fi.

Оскільки сучасні учні активно використовують сервіси Інтернет для спілкування, викладачі та майстри виробничого навчання також долучаються до цього процесу.

За участі викладачів нашого Центру під грифом Міністерства освіти і науки України створені і впроваджуються у навчальний процес електронні засоби навчального призначення для підготовки робітників будівельної галузі.

Принципового значення використання інформаційно-комунікаційних технологій набуває при підготовці учнів з числа дітей з особливими потребами (слабочуючих).

Центр ПТО №2 враховує тенденції розвитку сучасних інформаційних технологій. Ми розвиваємося!

© 2018 Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області.
Навчаймося разом!