автомобильно

  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ!


Приймальна комісія працює онлайн і готова допомогти вам у будь-якому питанні щодо вступу в наш навчальний заклад. 

НАШІ ПРОФЕСІЇ:

  1. Офіс-адміністратор; Офісний службовець (бухгалтерія)
  2. Маляр; Реставратор декоративно-художніх фарбувань
  3. Столяр; Монтажник гіпсокартонних конструкцій
  4. Перукар (перукар-модельєр); Манікюрник; Візажист
  5. Лицювальник-плиточник; Муляр
  6. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах
  7. Муляр; Монтажник гіпсокартонних конструкцій
  8. Квітникар; Озеленювач
  9. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; Водій автотранспортних засобів (категорія "С")
  10. Електрогазозварник; Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах 

Графік роботи приймальної комісії:
Пн-Пт: 8:00-17:00,
Сб: 8:00-14:00

Якщо Ви маєте питання і хочете, щоб наш співробітник зв'язався з Вами, скористайтеся кнопкою "Зворотній зв'язок":

Документи на вступ:

  • Документ про освіту в оригіналі.
  • Свідоцтво про народження (копія 1шт),
  • Паспорт (копія 5 шт.).
  • Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру або Довідка про реєстрацію місця проживання особи (при наявності паспорта з безконтактним електронним носієм).
  • Довідка про стан здоров'я (форма 086-У+щеплення, довідка про проф.придатність 25-Ю - оформлюється сімейним лікарем - роздрукувати 25-Ю)
  • Копія приписного посвідчення для юнаків від 16 років.
  • Шість фотокарток (3x4).
  • Довідка з місця проживання про склад сім'ї.
  • Ідентифікаційний код (копія 5 шт.).
  • Учнівський зошит.
  • Конверт з маркою (2 шт.) 

Кількість місць обмежена!

Наша адреса:
Головний корпус: м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 39.
Транспортне відділення: м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 37.
Телефони: +380977814251, +380630598769, +380669629409.  

Правила прийому до закладу:

Контакти

fb
insta
youtube

Новини Центру

Подяка благодійним організаціям
Виставка "Історія нескорених"
Виставка "Спротив триває"

22.04 День відкритих дверей
18.04 "Ти як?"

17.04 Фестиваль професій

13.04 Прибирання території

10.04 Практичне заняття про вибори

06.04 Флешмоб "Біла картка"

01.04 Виробниче навчання (ВС-24)
25-29.03 Змагання серед дівчат
28.03 ПРОФ-FEST
28.03 Вітаємо Олійник Олену!
21.03 Підсумкове засідання атестаційної комісії
21.03 Прибирання території
21.03 ДКА (СЗ-11)
19.03 Виробниче навчання (ВС-24)
18.03 Виробниче навчання (ВС-17)
15.03 Фінальний день тижня професій сфери послуг
14.03 Заходи в рамках тижня сфери послуг
13.03 Продовження тижня професій сфери послуг
13.03 Методичний захід "Лайфхаки створення візуального контенту"
12.03 У рамках тижня професій сфери послуг
11.03 Початок тижня професій сфери послуг
09.03 До Дня народження Кобзаря
07.03 ДКА (ЛМ-16)
06.03 До Дня спротиву окупації Крима
05.03 Виробниче навчання (3 ВС-17)
04.03 Вітання від міського голови
04.03 Навчання по модулю "Адміністрування"
04.03 Курсова підготовка
01.03 Челендж з фіз.культури
29.02 Вебінар щодо самооцінювання
28.02 Всеукраїнський вебінар
28.02 ІМН
28.02 Виробниче навчання (ВС-13)
28.02 Виробниче навчання (ОА-1)
28.02 Виробниче навчання на виробництві (ВС-18)
28.02 Виробниче навчання (ММГК-9)
27.02 Виробниче навчання (МР-2)
27.02 Виробниче навчання (СЗ-11)
27.02 Виробниче навчання (ВС-4)
26.02 Виробниче навчання (ВС-17)
26.02 Заміна насоса (майстер Сухорученко)
23.02 ДПА (КО-20)
23.02 Виробниче навчання (ММГК-9, МР-7)
23.02 Виробниче навчання (СЗ-15)
22.02 Обговорення освіт. програми (МГК)
22.02 Обласна метод.секція
22.02 Виробниче навчання (КП "КВПВ")
22.02 Виробниче навчання (ВС-18)
22.02 У лабораторії ДВЗ
21.02 Робоча група (МГК)
21.02 Виробниче навчання (ВС-17)
20.02 Пам'яті Героїв небесної сотні
19.02 Виробниче навчання (ВС-4)
19.02 Виробниче навчання (КО-20)
16.02 Виробниче навчання (ПМВ)
15.02 Виробниче навчання (МР-7)
15.02 Відео-урок з математики
15.02 Поетапна кваліф. атестація (МР-2)
14.02 Виробниче навчання (ВС-13)
14.02 Заходи бібліотеки в рамках тижня будівельників
13.02 Виробниче навчання (ММГК-21)
13.02 Конкурс малюнків

12.02 Вдячність СТО "ПАНОРАМА"

12.02 Семінар МК буд.профілю

12.02 Виробниче навчання дистанційно

11.02 Виробниче навчання в малих групах
08-09.02 Конкурс інтер'єрів і учнівських проєктів
08.02 Конкурс ребусів
08.02 Нарада керівників фіз.вих.
08.02 Нарада щодо НПЦ
08.02 ДКА (2 МР-8)
07.02 День охорони праці
06.02 Конкурси фахової майстерності
06.02 Навчання у Центрі

05.02 Старт тижня будівельних професій

01.02 ДКА (3 МР-7)

31.01 Заняття з підготовки до НМТ
31.01 Семінар GIZ
29.01 Семінар-тренінг
29.01 Пам'яті героїв Крут
27.01 Пам'яті жертв Голокосту
23-26.01 Практичні заняття "Монтаж віконних і дверних конструкцій"

26.01 Навчання 3 МР-7
26.01 Виробнича практика (МР-2)
25.01 Нарада GIZ
25.01 ДКА (2 ММГК-29)
24.01 Подяка Спілці волонтерів
24.01 Тренінг від НМЦ ПТО ХО
22.01 До Дня Соборності

19.01 Привітання від Фонду ім. Щьока

19.01 Допомога від Helvetas Swiss Intercooperation
19.01 Вебінар
18.01 ДКА (3 ЕГЗ-19)
16.01 Навчання персоналу Центру

15.01 Навчання слухачів "Монтаж віконних і дверних конструкцій"
11.01 ДКА (гр. СЗ-23)
10.01 Пед. рада

10.01 Бібліотека Центру інформує

05.01 Пед.конференція

04.01 Педагогічні читання

01.01 Веб-фестиваль освітнього відеоконтенту
Підсумки тижня професій буд.профілю
28.12 Вернісаж метод.розробок

27.12 Інструктаж щодо поводження з вибухонебезпечними предметами

26.12 Вебінар з дизайну НПЦ
22.12 До дня народження М.Вовчок
22.12 Навчання з монтажу віконних і дверних конструкцій

21.12 Дистанційне навчання
21.12 Майстер-клас НМЦ ПТО ХО

Детальніше...