автомобильно

  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

ГРАФІК

роботи гуртків художньої самодіяльності  та технічної творчості, спортивних секцій

на 2018/2019 навчальний рік

Назва гуртка (секції)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Вокальний гурток «Фантазія» керівник Воловик Х.М.

 

   

 

 

Танцювальний гурток «Фієста» керівник Сердюк Л.О.

 

 

15:30- 18:30

15:30 - 18:30

13:30 - 16:30

Спортивна секція «Волейбол» керівник Холодний В.М.

15:30 - 18:30

 

15:30 - 18:30

15:30 - 18:30

 

Спортивна секція  «Бокс» - керівник Улановский О.В.

17:00 - 19:00

17:00 - 19:00

17:00 - 19:00

17:00 - 19:00

17:00 - 18:00

Спортивна секція  «Загальна фізична підготовка» (пауєрліфтінг, теніс, стрільба) – керівник Понамарьов О.П.

 

15:30 -18:30

15:30 -18:30

15:30 -18:30

 

Спортивна секція «Футбол» Керівник Берестовий В.М.

 

15:30 - 18:30

 

 

15:30 - 18:30

Гурток технічної творчості «Автомобіліст» керівник Марченко В.І.

15:30 - 18:30

 

 

15:30 - 18:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРАФІК

роботи гуртків художньої самодіяльності  та технічної творчості, спортивних секцій

на 2012-2013 навчальний рік

 

Назва гуртка (секції)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Вокальний гурток «Фантазія» керівник Воловик Х.М.

1530 - 1830

1530 - 1830

1530- 1830

 

 

Танцювальний гурток «Фієста» керівник Сердюк Л.О.

 

 

1530- 1830

1530 - 1830

1330 - 1630

Театральний гурток

керівник Барабаш Л.М.

1800- 2100

 

1800- 2100

 

1800- 2100

Ансамбль української народної пісні

керівник Воловик Х.М.

 

 

 

1530- 1830

1530- 1830

Спортивна секція «Волейбол» керівник Холодний В.М.

1530 - 1830

 

1530 - 1830

1530 - 1830

 

Спортивна секція  «Бокс» - керівник Улановский О.В.

1700 - 1900

1700 - 1900

1700 - 1900

1700 - 1900

1700 - 1800

Спортивна секція  «Загальна фізична підготовка» (пауєрліфтінг, теніс, стрільба) – керівник Пономарьов О.П.

 

1530 -1830

1530 -1830

1530 -1830

 

Спортивна секція «Футбол»

Керівник Берестовий В.М.

 

1530 - 1830

 

 

1530 - 1830

Гурток технічної творчості «Автомобіліст»

керівник Марченко В.І.

1530 - 1830

 

 

1530 - 1830

 

Гурток технічної творчості «Комп’ютерної грамотності» керівник Сумцова Л.С.

 

1700 - 1900

1700 - 1900

 

 

Гурток технічної творчості «Різьба по дереву»

керівник Крамаровський В.В.

 

1600-1900

 

 

1530-1830

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контакти

fb
insta

Виконання вимог Закону України "Про освіту"

Анонси новин

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ: 27 березня, 03 лютого і 10 лютого

Новини Центру

10-13 лютого
Тренінги

13 лютого
Свято в гуртожитку

12 лютого
Засідання метод.секції

10 лютого
Тренінг "Я і закон"

січень-лютий
Профорієнтація

25-31 січня
Тренінг (Journey4life)

29 січня
Засідання робочої групи

23 січня
Візит до музею

22 січня
Лекція в обл. бібліотеці

22 січня
До Дня Соборності

21 січня
Вікторина (фіз.вих.)

20 січня
Лінійка

16 січня
Загальні збори

09 січня
Пед.рада

08 січня
Пед.читання

02 січня
Тренінг

23 грудня
Засідання МК

20 грудня
Святковий концерт

19 грудня
До свята Миколая

18 грудня
Обл.змагання

18 грудня
Нарада керівників

17 грудня
Візит до дітей

16 грудня
Лінійка

12 грудня
Пробне ЗНО (матем.)

11 грудня
Математичний брейн-ринг

6 грудня
Відзнака від Кнауф

4 грудня
Екскурсія до бібліотеки

2 грудня
Тиждень офісного службовця

29 листопада
Збори трудового колективу

21 листопада
День гідності та свободи

19 листопада
Моніторинг уроків адміністрацією

15 листопада
Відвідування літературного музею

13 листопада
До 250-річчя І. Котляревського

12 листопада
Змагання з баскетболу

11 листопада
Лінійка, нагородження (спорт)
 

Детальніше...
© 2020 Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області.
Навчаймося разом!