автомобильно

  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

ДНЗ "Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області"

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider


ПОДОРОЖ ЗАРАДИ  ЖИТТЯ

Епіграф: «Скажи мені – і я забуду, покажи
мені – і я запам’ятаю,  дозволь
зробити самому – і я зрозумію»
Конфуцій
Ми, сучасна молодь, розпочинаємо подорож заради нашого життя,  життя наших нащадків. Майбутнє – це наші діти, онуки, правнуки. Тому ми повинні плекати своє здоров’я, здоров’я  молодого покоління. Разом з тим весь світ стурбований сексуальною небезпечною  поведінкою молоді. Зазвичай батьки дуже бояться розмовляти на цю тему з нами  і через відсутність знань про наслідки багато підлітків здійснюють помилки. Треба шукати інші шляхи, такі де ніхто не буде соромитися! Наприклад, як це зробили в Dance4Life .
Dance4Life – голландська організація, яка розробила навчальну програму «Journey4Life» кінцева мета якої – зробити внесок до подолання трьох найбільших загроз для сексуального здоров’я молоді: ВІЛ, небажана вагітність, а також сексуально та гендерно зумовлене насильство. Ключовим в програмі є те, що вона розроблена молоддю та для молоді, і кожну зустріч, згідно з програмою, проводить пара підготовлених однолітків. Таким чином створюється середовище більш комфортне для молоді, в якому  відсутня проблема батьків та дітей.
Мета програми дуже актуальна і стає зрозумілим, що відповідальність за власне здоров’я несем ми, молодь, а  проблему подолання загроз сексуального здоров’я можливо  і необхідно вирішувати.
Програма  «Journey4Life» вже впроваджується в 17 країнах світу. В Україні програму за підтримки МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW-Ukraine) реалізовують в 4 містах: Кропивницький, Полтава, Харків та Чернівці.
Так, з 25.01.2020 р по 31.01.2020 р у Харкові в Центрі денного перебування  «Компас»  відбувся семиденний тренінг для чемпіонів за програмою Journey4Life. Тренінг проводили міжнародні тренери Олександр Кемалов та Поліна Помосова. У тренінгу взяли участь учениці ДНЗ «РЦПО БТ ХО» Москальова Людмила та Тищенко Тетяна. Завдяки цьому тренінгу вони стали чемпіонами.
Хто такі чемпіони запитаєте ви?
Це  фасилітатори - однолітки які пройшли навчання і мають право проводити зустрічі. Будучи молодими людьми, вони здатні створювати безпечний простір для сприяння взаємному обміну досвідом та навчанню шляхом дискусій та активної участі.
Кожному учаснику тренінга був виданий посібник «Як проводить тренінг за програмою Journey4Life». П’ять днів пройшли в старанному навчанні, а в останні два дні учням була надана можливість провести самостійно  зустрічі з  групами  навчальних закладів ДНЗ «РЦПО БТ ХО» та ГПТУЗ «ХВПУСУ».
«… Нас навчали як комуніцирувати з групою, проводити активні та інтерактивні вправи, як зацікавити групу, допомогти, якщо хтось з молодих людей звернувся до чемпіона з проблемою…»,  -  каже Москальова Людмила.
Тетяна Тищенко запевняє: «На тренінгу я отримала дуже багато інформації , емоцій,  крутий досвід, класних друзів. Для мене цей проект  - це можливість допомогти нашій молоді бути здоровими. Я дуже пишаюся тим що саме мені випала нагода стати чемпіоном. Я сподіваюсь, що наша учнівська молодь стане більше перейматися питанням власного здоров’я. А ми прикладемо до цього максимум зусиль!»
Після проведення занять дівчата отримали сертифікати на право проведення зустрічей. Зараз в Центрі продовжуються заняття за програмою Journey4Life. В планах дівчат охопити усі навчальні групи Центру.
 
Президент учнівського самоврядування ДНЗ «РЦПО БТ ХО»
Ропотин Валерія

2020
2020
2020
2020
2020
2020
2020

 

Контакти

fb
insta
youtube

Про нас


Анонси новин

КАРАНТИН. Завдання завантажувати за посиланням

Новини Центру

21 травня
До Дня вишиванки

20 травня
Новини щодо ЗНО

17 травня
Ні дня без спорту!

11 травня
Послаблення карантинних заходів

08 травня
Ми пам'ятаємо

07 травня
До 75-річчя Перемоги

05 травня
Поради бібліотекаря

04 травня
Привітання Харківського міського голови

04 травня
Продовжуємо спортивний челендж

01 травня
Виставка-інсталяція: 145 років книзі П. Мирного

29 квітня
Поради соц.педагога

27 квітня
Ми за здоровий спосіб життя

26 квітня
До 34-річчя трагедії

24 квітня
Челендж "Ні дня без спорту"

22 квітня
Сайт МОН інформує щодо навчання на карантині

21 квітня
3-й тиждень Всеукраїнської школи

20 квітня
Челендж "Ні дня без спорту"

14 квітня
Онлайн екскурсії у Харкові

13 квітня
Другий тиждень Всеукраїнської школи онлайн

10 квітня
Учні на дистанційному навчанні

07 квітня
Книга-ювіляр: "Роксолана"

06 квітня 
Акція "Біла картка"

06 квітня 
Засідання атест. комісії

з 06 квітня 
Відеоуроки на ТБ

з 06 квітня
Посилення Кабміном заходів безпеки

01 квітня
Онлайн виставка "І. Котляревський"

25 березня
Продовжено карантин

Поради соц.педагога

Поради бібліотекаря

Як уникнути погіршення психологічного стану

До 175-річчя "Заповіту" (онлайн-виставка)

Телепроект "Відеоуроки для старшокласників"

Інтерактивна книжкова онлайн-виставка

ОГОЛОШЕНО КАРАНТИН

16 березня
Засідання МК

10-12 березня 
Тренінг "Шлях до порозуміння"

06 березня 
Концерт

02-06 березня 
Візит представників Фонду ім. Щьока

05 березня 
Міс Весна

02 березня 
Нагородження по спорту

26 лютого 
Масляна

Детальніше...
© 2020 Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області.
Навчаймося разом!