автомобильно

  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

ДНЗ "РЦПО БТ ХО"

26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, який був запроваджений Указом Президента України №58/2020 від 26 лютого 2020 року. Цього дня у 2014 році у Сімферополі під будинком Верховної Ради АР Крим відбувся організований Меджлісом кримськотатарського народу масовий мітинг кримських татар та проукраїнських активістів на підтримку територіальної цілісності України. 

Відтоді для України 26 лютого стало символом опору окупації, яка триває вже майже десять років. 

З нагоди Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, в Центрі  було проведено кілька інформаційних та виховних заходів, під час яких здобувачі освіти  ознайомились з подіями в Криму впродовж лютого-березня 2014 року, а також після окупації півострова. Переглянули та обговорили відео та презентації, пов’язані із тимчасовою окупацією Криму. 

06.03.2024 року до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя викладачем історії Джафаровим Р. З. проводилася відкрита лекція для працівників та здобувачів освіти нашого закладу у дистанційному режимі за допомогою платформи ZOOM. Присутні пригадали детально історію окупації російськими військами території Криму, як організовувався та діяв український рух спротиву в перші дні російської окупації півострова, розібрали поняття «окупація», «анексія», «так званий референдум», «сепаратизм» та ін. 

У бібліотеці до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя була  обладнана тематична  виставка літератури, друкованих та електронних інформаційних матеріалів. На сайті Центру працює постійно віртуальна книжково-просвітницька виставка «Спротив триває!»

Контакти

fb
insta
youtube

Новини Центру