автомобильно

  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

ДНЗ "РЦПО БТ ХО"

01.01.2024. З метою активізації творчого потенціалу педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, підвищення престижності робітничих професій та якості професійно-теоретичної підготовки здобувачів освіти в умовах дистанційного навчання, а також розповсюдження досвіду роботи педагогів Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Харківській області протягом вересня-листопада 2023 року проведено обласний веб-фестиваль освітнього відеоконтенту «Road Skills-2023» з предметів професійно-теоретичної підготовки (далі – Фестиваль).

У Фестивалі брали участь 89 педагогічних працівників із 24 ЗП(ПТ)О (авторство відеоконтенту як колективне, так й індивідуальне), які створили та надіслали 98 відеороликів.

Педагогічні працівники нашого закладу отримали ПОДЯКИ за розробку відеоконтенту для проведення уроків професійно-теоретичної підготовки.

Вітаємо: Алатаєву Олену, Крючковську Анжелу, Сумцову Ларису, Вдовенко Яну, Хміля Сергія, Шимка Володимира.

Вітаємо наших колег!

До речі, минулого року наші колеги також активно брали участь в подібному ж конкурсі, ось такі подяки отримали минулого року:

Контакти

fb
insta
youtube

Новини Центру