автомобильно

  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

 

Директор 

Амірбеков Геннадій Джамалдінович

Освіта - Харківський державний університет ім. О.М. Горького,
викладач історії та суспільствознавства

Стаж роботи: 
51 рік 
На посаді: 19 років
Нагороди: Почесна Грамота Міністерства освіти і науки, 1993 р.;
Знак "Відмінник освіти України", 2003 р.
Знак Антона Макаренка, 2007 р.

Заступник директора з
навчально-виховної роботи 

Колеснік Ірина Олександрівна


Освіта -  Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка. 
Соціальний педагог. Керівник навчального закладу.

Стаж роботи: 20 років

Нагороди: Почесна Грамота Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, 2009 р.;
Почесна Грамота Міністерства освіти і науки, 2012 р.

Заступник директора з
навчально-виробничої роботи

Алатаєва Олена Вікторівна  


Освіта - Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури,  1995 рік.

Інженер – будівельник. 
Українська інженерно – педагогічна академія, 2015 рік. 
Керівник навчального закладу
 
Стаж роботи: 29 років, на посаді 3 роки

Нагороди: 2003 рік, 2005 рік: Почесна грамота Міністерства освіти і науки України.
2022 рік: Подяка Харківського міського голови Терехова І.О.

Методист

Реуцька Людмила Валеріївна

Освіта: вища, Харківський державний університет, 1999 рік, спеціальність: Українська мова і література, кваліфікація: філолог, викладач української мови та літератури.

Стаж роботи: загальний педагогічний стаж - 20 років, стаж роботи на посаді - 8 років
; спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Нагороди: 2017 - Подяка Міністерства освіти і науки України; 2023  -  Почесна грамота Департаменту освіти Харківської міської ради за багаторічну сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління.

 Старший майстер

Молібог Віктор Олексійович


Освіта - Перший Харківський індустріально-педагогічний технікум, 1981 рік


Стаж роботи: 48 років, на посаді 31 рік.

Нагороди: 2007 рік, Почесна грамота Міністерства освіти і науки України.

 

 

 

Контакти

fb
insta
youtube

Новини Центру

Подяка благодійним організаціям
Виставка "Історія нескорених"
Виставка "Спротив триває"

22.04 День відкритих дверей
18.04 "Ти як?"

17.04 Фестиваль професій

13.04 Прибирання території

10.04 Практичне заняття про вибори

06.04 Флешмоб "Біла картка"

01.04 Виробниче навчання (ВС-24)
25-29.03 Змагання серед дівчат
28.03 ПРОФ-FEST
28.03 Вітаємо Олійник Олену!
21.03 Підсумкове засідання атестаційної комісії
21.03 Прибирання території
21.03 ДКА (СЗ-11)
19.03 Виробниче навчання (ВС-24)
18.03 Виробниче навчання (ВС-17)
15.03 Фінальний день тижня професій сфери послуг
14.03 Заходи в рамках тижня сфери послуг
13.03 Продовження тижня професій сфери послуг
13.03 Методичний захід "Лайфхаки створення візуального контенту"
12.03 У рамках тижня професій сфери послуг
11.03 Початок тижня професій сфери послуг
09.03 До Дня народження Кобзаря
07.03 ДКА (ЛМ-16)
06.03 До Дня спротиву окупації Крима
05.03 Виробниче навчання (3 ВС-17)
04.03 Вітання від міського голови
04.03 Навчання по модулю "Адміністрування"
04.03 Курсова підготовка
01.03 Челендж з фіз.культури
29.02 Вебінар щодо самооцінювання
28.02 Всеукраїнський вебінар
28.02 ІМН
28.02 Виробниче навчання (ВС-13)
28.02 Виробниче навчання (ОА-1)
28.02 Виробниче навчання на виробництві (ВС-18)
28.02 Виробниче навчання (ММГК-9)
27.02 Виробниче навчання (МР-2)
27.02 Виробниче навчання (СЗ-11)
27.02 Виробниче навчання (ВС-4)
26.02 Виробниче навчання (ВС-17)
26.02 Заміна насоса (майстер Сухорученко)
23.02 ДПА (КО-20)
23.02 Виробниче навчання (ММГК-9, МР-7)
23.02 Виробниче навчання (СЗ-15)
22.02 Обговорення освіт. програми (МГК)
22.02 Обласна метод.секція
22.02 Виробниче навчання (КП "КВПВ")
22.02 Виробниче навчання (ВС-18)
22.02 У лабораторії ДВЗ
21.02 Робоча група (МГК)
21.02 Виробниче навчання (ВС-17)
20.02 Пам'яті Героїв небесної сотні
19.02 Виробниче навчання (ВС-4)
19.02 Виробниче навчання (КО-20)
16.02 Виробниче навчання (ПМВ)
15.02 Виробниче навчання (МР-7)
15.02 Відео-урок з математики
15.02 Поетапна кваліф. атестація (МР-2)
14.02 Виробниче навчання (ВС-13)
14.02 Заходи бібліотеки в рамках тижня будівельників
13.02 Виробниче навчання (ММГК-21)
13.02 Конкурс малюнків

12.02 Вдячність СТО "ПАНОРАМА"

12.02 Семінар МК буд.профілю

12.02 Виробниче навчання дистанційно

11.02 Виробниче навчання в малих групах
08-09.02 Конкурс інтер'єрів і учнівських проєктів
08.02 Конкурс ребусів
08.02 Нарада керівників фіз.вих.
08.02 Нарада щодо НПЦ
08.02 ДКА (2 МР-8)
07.02 День охорони праці
06.02 Конкурси фахової майстерності
06.02 Навчання у Центрі

05.02 Старт тижня будівельних професій

01.02 ДКА (3 МР-7)

31.01 Заняття з підготовки до НМТ
31.01 Семінар GIZ
29.01 Семінар-тренінг
29.01 Пам'яті героїв Крут
27.01 Пам'яті жертв Голокосту
23-26.01 Практичні заняття "Монтаж віконних і дверних конструкцій"

26.01 Навчання 3 МР-7
26.01 Виробнича практика (МР-2)
25.01 Нарада GIZ
25.01 ДКА (2 ММГК-29)
24.01 Подяка Спілці волонтерів
24.01 Тренінг від НМЦ ПТО ХО
22.01 До Дня Соборності

19.01 Привітання від Фонду ім. Щьока

19.01 Допомога від Helvetas Swiss Intercooperation
19.01 Вебінар
18.01 ДКА (3 ЕГЗ-19)
16.01 Навчання персоналу Центру

15.01 Навчання слухачів "Монтаж віконних і дверних конструкцій"
11.01 ДКА (гр. СЗ-23)
10.01 Пед. рада

10.01 Бібліотека Центру інформує

05.01 Пед.конференція

04.01 Педагогічні читання

01.01 Веб-фестиваль освітнього відеоконтенту
Підсумки тижня професій буд.профілю
28.12 Вернісаж метод.розробок

27.12 Інструктаж щодо поводження з вибухонебезпечними предметами

26.12 Вебінар з дизайну НПЦ
22.12 До дня народження М.Вовчок
22.12 Навчання з монтажу віконних і дверних конструкцій

21.12 Дистанційне навчання
21.12 Майстер-клас НМЦ ПТО ХО

Детальніше...