автомобильно

  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області

У вересні 2019 року в нашому регіоні стартує проект «Соціальна компетенція та управління конфліктами. Шлях до порозуміння», що планується реалізувати у 6-ти закладах фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти області ГО «Центр психологічного розвитку «РАЗОМ» в партнерстві з німецькою організацією «Sudost Europa Kultur e.V.» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Наш Центр було включено до даної програми.

Мета проекту - покращення соціально-психологічної ситуації в навчальних закладах, шляхом надання молоді навичок ефективного спілкування; формування ненасильницької моделі поведінки; побудови конструктивного діалогу; закладення базових основ медіації тощо. Також проект передбачає створення в навчальних закладах Служб Порозуміння.

05.09.2019 року здобувачі освіти І курсу Центру зустрілися з представниками Центру психологічного розвитку "Разом". Це є початком співпраці в проекті "Шлях до порозуміння від конфлікту до згоди". Проект розпочато з метою розвитку бази соціально-психологічного регулювання в нашому закладі освіти та для покращення атмосфери навчання для здобувачів освіти.

2019
2019

 

Контакти

fb
insta

Виконання вимог Закону України "Про освіту"

Анонси новин

29.01 - кубок з наст.тенісу

© 2020 Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області.
Навчаймося разом!