автомобильно

  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

25.10.2017 р. на базі ЦПТО № 2 відбувся обласний семінар-практикум педагогічних працівників професій монтажно-будівельного профілю «Використання сучасних педагогічних ідеї та технологій навчання учнів з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників будівельного профілю». Організацією семінару опікувався НМЦ ПТО у Харківській області.

З привітальним словом виступив директор Центру Амірбеков Г.Д., який розповів про плани роботи і розвитку навчального закладу і побажав учасникам семінару плідної роботи. У семінарі взяли участь наші соціальні партнери: комерційний директор компанії KMD Facade Solutions В. Коваль і менеджер компанії SCANMIX Г. Сірик.

Методист ЦПТО №2 Алатаєва О.В.  виступила з доповіддю: «Сучасні будівельні матеріали та технології як основа для інноваційних процесів у будівельній галузі», розповіла про систему роботи з соціальними партнерами. Були проведені круглі столи за темами: «Технологія улаштування підлоги в будівлях різного призначення» і «Комплексний підхід до опорядження фасадів будівель».

Після перерви всі учасники семінару відвідали майстерні і переглянули майстер-клас: «Технологія облицювання фасаду будівлі на металевий каркас», який провели представники компанії  KMD Facade Solutions під керівництвом В. Коваля.

Фотографії та матеріали обласного семінару переглядайте та завантажуйте за даним посиланням.

2017

 

 

© 2018 Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області.
Навчаймося разом!