автомобильно

  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

14 жовтня 2017 року на території Харківського Національного Академічного Театру Опери та Балету відбувся профорієнтаційний захід "Місто професій", в якому взяли участь і наші співробітники та учні.

"Місто Професій" - це національний проект, метою якого є дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях. У відведеній зоні розгортається імпровізоване Місто Професій. При вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій та має можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер-класу від фахівців своїх галузей, таких як – рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо, діти приступають до "роботи". Сумлінні «працівники» отримують заробітну плату, яку мають можливість витратити в крамниці солодощів та подарунків, розташовану на території "Міста Професій".

Центр ПТО № 2 висловлює особливу подяку учениці групи 3 ШПМ-16 Мохонько Валерії, ученицям групи 3 КФ-23 Момот Анні та Парфьоновій Юлії, за відмінно проведені майстер-класи!

Місто професій
Місто професій
Місто професій
Місто професій
Місто професій

 

© 2018 Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області.
Навчаймося разом!